فرمانداری کوهرنگ

7گمشده در زردکوه نجات يافتند

کد خبر: 31359 تاریخ انتشار: 1397/10/27
نمایش: 129
اخبار

 

 فرماندار شهرستان کوهرنگ گفت: 7 روستايي گمشده در ارتفاعات زردکوه با همکاري مردم محلي و گروه هاي امداد و نجات جمعيت هلال احمر نجات يافتند.

 
 

مرتضي زمانپور شامگاه  افزود: اين افراد که گرفتار کولاک برف شده بودند، پس از سه شبانه روز سردگرداني در برف و کولاک به کانون خانواده هاي خود بازگشتند.
وي، ارتفاع برف در گردنه هاي اين شهرستان را 2 متر و نيم اعلام کرد و گفت: در چنين شرايطي برف مسير ارتباطي روستاها را مسدود کرده است و مردم منطقه بايد نسبت به ترددهاي خود مراقبت بيشتري داشته باشند.
زمانپور با بيان اينکه تردد در محورهاي مواصلاتي اين شهرستان بسيار کُند است، تصريح کرد: تردد از گردنه هاي چري و شاه منصوري ممنوع است و توصيه مي شود مردم از سفرهاي غيرضرور به اين منطقه خودداري کنند.
فرماندار شهرستان کوهرنگ همچنين از تشکيل کميته امنيت بحران و نياز جدي به ماشين هاي برف روب در شهرستان خبر داد و گفت: با توجه به گستردگي محورهاي مواصلاتي، موقعيت کوهستاني و بارش شديد برف با پيگيري مسئولان ارشد استان هفت دستگاه ماشين سنگين برف روب به تجهيزات راهداري شهرستان اضافه شد.
، 2 تن از گمشدگان در ارتفاعات شهرستان کوهرنگ از سه روز گذشته و 5 تن ديگر از صبح امروز در منطقه پاوشتک زردکوه گرفتار کولاک برف شده بودند.
 

افزودن دیدگاه


پیوندها

 
 

 

اوقات شرعی

نظرسنجی

نظر شما در مورد پرتال جدید چیست؟

 

آمار سایت

آنلاین ها
22
امروز
25
دیروز
124
هفته
915
ماه
13232
کل
9047