فرمانداری کوهرنگ

رونق گرفتن پيست اسکي شهرستان کوهرنگ

کد خبر: 31360 تاریخ انتشار: 1397/10/27 08:11:21
نمایش: 134
اخبار
فرماندار شهرستان کوهرنگ اعلام کرد: با بارش هاي اخير، گردشگري کوهرنگ دوباره رونق مي گيرد و باعث مي شود اين شهرستان در زمستان نيز مقصد گردشگران باشد.
 
مرتضي زمانپور افزود : در چند سال اخير به دليل خشکسالي و نبود برف در کوهرنگ، گردشگري زمستان در اين شهرستان رو به فراموشي بود.
به گفته وي، کوهرنگ به دليل ويژگي هاي خاص در طول سال پذيراي گردشگران بيشماري است که طي سالهاي اخير در زمستان کمتر مورد توجه قرار گرفته بود.
زمانپور اظهار داشت: با بارش هاي اخير و فعال شدن پيست اسکي پس از 3 سال، اين شهرستان مي تواند ميزبان گردشگران و علاقه مندان به ورزش زمستاني باشد. پيست اسکي کوهرنگ به عنوان يکي از 10 پيست مهم کشور از سال 89 به دليل خشکسالي هاي بلند مدت و کاهش برف به صورت موردي فعال مي شد و در برخي سالها نيز هيچ فعاليت ورزشي به دليل نبود برف نداشت.
فرماندار کوهرنگ بيان داشت: پيست اسکي کوهرنگ با ارتفاع 700 متر و با دارا بودن 3 بالابر تله اسکي ظرفيت خدمات دهي روزانه به 150 اسکي باز را دارد و مي تواند ميزبان مسابقات ملي نيز باشد.
وي با قدرداني از عوامل داهداري و پليس راه گفت: انتظار است مسئولان نسبت به تجهيز بيشتر ماشين آلات زمستاني در کوهرنگ اقدام کنند.


 
 

افزودن دیدگاه


پیوندها

 
 

 

اوقات شرعی

نظرسنجی

نظر شما در مورد پرتال جدید چیست؟

 

آمار سایت

آنلاین ها
27
امروز
41
دیروز
124
هفته
915
ماه
13232
کل
9063