فرمانداری کوهرنگ

گردنه هاي چري و شاه منصوري کوهرنگ به طور موقت مسدود شد

کد خبر: 31363 تاریخ انتشار: 1397/10/27 08:30:11
نمایش: 192
اخبار
گردنه هاي چري و شاه منصوري کوهرنگ به طور موقت مسدود شد
فرماندار شهرستان کوهرنگ  گفت : به علت کولاک شديد و کاهش ديد تردد در گردنه هاي چري و شاه منصوري شهرستان کوهرنگ امکان پذير نيست و اين دو گردنه به صورت موقت مسدود شد.
 
مرتضي زمانپور افزود: در پي وضعيت جوي نامساعد، کولاک شديد برف و کاهش ديد محور چلگرد، چمن گلي، مسجد سليمان و گردنه هاي چري و شاه منصوري تا فروکش کردن کولاک مسدود شد.
وي گفت: اين مسدود شدن به منظور پيشگيري از حوادث و سوانح و کاهش مشکلات احتمالي براي رانندگان در حال ترد در اين محور اعلام شد.
وي اظهار داشت: محدوديت هاي ترافيکي از سوي پليس راه استان در اين محور اجرايي و با مساعد شدن وضعيت جوي و ايمن سازي محور توسط راهداران محور بازگشايي مي شود.
فرماندار کوهرنگ گفت: در برخي از محورهاي اين استان بارش پراکنده برف به صورت کولاک گزارش شده است و توصيه مي شود رانندگاني که قصد عبور از اين مسيرها را دارند با سرعت مطمئنه و فاصله طولي حرکت کنند.
زمانپور افزود: افرادي که قصد سفر به نقاط مختلف چهارمحال و بختياري و يا استان هاي همجوار از محورهايي که هنوز مسدود نشده را دارند، سوخت کافي، زنجير چرخ، خوراکي و ساير بايد تجهيزات زمستاني مورد نياز را به همراه داشته باشند.
به گفته وي ،براي تردد در محورهاي مواصلاتي چهارمحال و بختياري رعايت نکات ايمني با احتياط در رانندگي براي مسافران الزامي است.


 
 

افزودن دیدگاه


پیوندها

 
 

 

اوقات شرعی

نظرسنجی

نظر شما در مورد پرتال جدید چیست؟

 

آمار سایت

آنلاین ها
10
امروز
112
دیروز
86
هفته
864
ماه
13179
کل
9010