فرمانداری کوهرنگ

آماده باش نيروهاي راهداري در گردنه چري

کد خبر: 31367 تاریخ انتشار: 1397/10/27 11:55:53
نمایش: 201
اخبار
فرماندار شهرستان کوهرنگ با اشاره به ارتفاع حدود 3 متري برف در گردنه ها و محورهاي ارتباطي اين شهرستان از سقوط بهمن و قطع راه ارتباطي اين شهرستان به بخش بازفت خبر داد.
 
مرتضي زمانپور گفت: با توجه به بارش شديد برف و شکل گيري تندباد احتمال وقوع بهمن در سراسر شهرستان بسيار زياد است و نيروهاي راهداري در حالت آماده باش براي مقابله با هرگونه خطر احتمالي هستند.
وي تصريح کرد: هم اينک راه هاي ارتباطي منتهي به بخش بازفت، گردنه هاي چري و شاه منصوري و راه هاي روستاهايي اطراف در پي وقوع بهمن بسته است و راهداران در تلاش براي بازگشايي اين محورها هستند.
زمانپور با بيان اينکه بارش شديد برف تردد در تمامي محورهاي شهرستان را مختل و با مشکل مواجه کرده است، افزود: با اضافه شدن 7 ماشين سنگين برف روب به تجهيزات شهرستان عمليات برف روبي محورها با سرعت در حال انجام است.
بارش برف و باران در هفته جاري در شهرستان کوهرنگ مشکلاتي را در پي داشته است. قطع راه ارتباطي 40 روستا، قطع شدن روستاهاي بخش بازفت و اختلال در ارتباط مخابراتي 15 روستا و گرفتار شدن بيش از 200 خودرو در ارتفاعات و گردنه هاي اين شهرستان بخشي از اين مشکلات بود.
همچنين سيلاب 200 ميليارد ريال خسارت به زيرساخت هاي اين شهرستان وارد کرد.
 
 

افزودن دیدگاه


پیوندها

 
 

 

اوقات شرعی

نظرسنجی

نظر شما در مورد پرتال جدید چیست؟

 

آمار سایت

آنلاین ها
20
امروز
91
دیروز
86
هفته
864
ماه
13179
کل
8989