فرمانداری کوهرنگ

دعوت فرماندار کوهرنگ از مردم جهت حضور پرشور در راهپيمايي 22 بهمن

کد خبر: 31482 تاریخ انتشار: 1397/11/21
نمایش: 511
اخبار
دعوت فرماندار کوهرنگ از مردم جهت حضور پرشور در راهپيمايي 22 بهمن
 
فرماندارکوهرنگ با صدور پيامي از آحاد مردم ولايت مدار شهرستان کوهرنگ براي حضور گسترده و پرشورتر از سالهاي قبل در راهپيمايي 22 بهمن دعوت بعمل آورد.
متن پيام مرتضي زمانپور بدين شرح مي باشد:
بسم الله الرحمن الرحيم
انقلاب اسلامي ايران به رهبري معمار کبير انقلاب، حضرت امام خميني(ره) در سال ۵۷ با خون شهدا، وحدت کلمه و حضور در صحنه هاي مختلف به ثمر نشست و اکنون با گذشت 40 سال از اين پيروزي شکوهمند، عليرغم همه تبليغات و ترفندهاي نافرجام دشمنان، با بهره گيري از رهنمودهاي مقام رهبري و حضور حماسي مردم ايران به پيشرفت و بالندگي در عرصه سياسي، اقتصادي، نظامي و علمي رسيده است.
اينکه در طليعه خورشيد چهلمين بهار پيروزي انقلاب اسلامي، اين انقلاب براي ادامه راه خود به وحدت و همدلي نياز دارد و راهپيمايي 22 بهمن بهترين فرصت براي حفظ وحدت کلمه است؛ مردم با حضور گسترده خود در اين راهپيمايي در راستاي مشارکت اجتماعي، سياسي و ديني، مشت محکمي بر دهان استکبار جهاني مي زنند تا جهانيان متوجه عظمت و اقتدار اين ملت و انقلاب شوند.

اينجانب از مردم هميشه در صحنه و ولايت مدار شهرستان کوهرنگ دعوت مي نماييم تا با شرکت عزت آفرين خود در راهپيمايي يوم الله 22 بهمن، بار ديگر با آرمان هاي شهدا، امام راحل و مقام معظم رهبري تجديد ميثاق و بيعت نموده و همگام و هم صدا با سراسر کشور، اين اتحاد ملي را به نمايش بگذارند.
 
 
 

افزودن دیدگاه


پیوندها

 
 

 

اوقات شرعی

نظرسنجی

نظر شما در مورد پرتال جدید چیست؟

 

آمار سایت

آنلاین ها
13
امروز
134
دیروز
153
هفته
1137
ماه
35915