فرمانداری کوهرنگ
آماده باش دستگاههاي خدمات رسان شهرستان کوهرنگ براي مقابله با سيل احتمالي

آماده باش دستگاههاي خدمات رسان شهرستان کوهرنگ براي مقابله با سيل احتمالي

کد خبر: 178583 تاریخ انتشار: 1401/05/05 08:53:08
نمایش: 476
اخبار
 فرماندار شهرستان کوهرنگ خبر داد:
آماده باش دستگاههاي خدمات رسان شهرستان کوهرنگ براي مقابله با سيل احتمالي 

فرماندار شهرستان کوهرنگ در جلسه مديريت بحران گفت: بنابر پيش بيني سازمان هواشناسي، بخش وسيعي از شهرستان کوهرنگ  تا پايان هفته جاري تحت تاثير سامانه بارشي جديدي قرار مي گيرد که پيامد آن بارش هاي سنگين و جاري شدن سيل در کوهرنگ خواهد بود.

شهباز اکبري پاکسازي مسيل ها و کانال هاي انتقال آب بخصوص عشاير، عدم اتراق در حاشيه رودخانه ها ، عدم چراي دام در ارتفاعات و اجتناب از صعود به قله‌ها را خواستار شده است.

وي با اشاره به تشکيل نشست ستاد بحران با حضور مديران کل برخي ادارات افزود: مقرر گرديد از تمامي ظرفيت ماشين آلات بخش دولتي براي کاهش خسارات و مديريت بهينه سيلاب استفاده کنند.

اکبري افزود: به شيلات داران در اين زمينه اطلاع رساني و هشدار داده شد، تيم‌هاي امدادي و خدمات رسان همچون هلال احمر، برق، آب و  ارتباطات در مناطق آسيب‌پذير حضور يافته تا در صورت بحران و بروز خسارت در کوتاه ترين زمان ممکن به رفع مشکل اقدام کنند.

فرماندار شهرستان کوهرنگ ادامه داد: به دستور استاندار تا پايان فعاليت سامانه بارشي مرخصي و ماموريت تمامي فرمانداران، بخشداران، دهياران، شهرداران و اعضاي ستاد پيشگيري هماهنگي و فرماندهي عمليات پاسخ به بحران لغو شد.

وي از مردم و شهروندان به ويژه روستاييان و عشاير شهرستان خواست چنانچه در مناطق در معرض سيلاب قرار دارند از حضور در مسيل و رودخانه ها اجتناب کنند.

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1402/04/25

پیوندها

 
 

 

اوقات شرعی

آمار سایت

آنلاین ها
30
امروز
101
دیروز
191
هفته
2934
ماه
37699